Pixolo - creative agency  -  přeskočit na navigaci

webDESIGN

Chci podobné řešení!

poptávka

Picture Picture Picture

Webdesign není jen jednostrannou záležitostí, je rozdělen do několika částí: analýza, rozbor, datová specifikace, navržení síťového modelu stránek, copywriting, grafické zpracování a vytvoření HTML/CSS šablon. Více informací zde.


Na základě analýzy je sestaven síťový model stránek, tzv. wireframe. Pomocí wireframu nastíníme rozmístění prvků a jejich funkci. Na základě wireframu dále postupujeme při návrhu grafiky webových stránek, který jde ruku v ruce s copywritingem.


Vytvářet webový design je, v jistém slova smyslu, jako vytvářet televizní reklamu. Může obsahovat skvělou grafiku, může být precizně zpracován, ale pokud nemá tu správnou informační hodnotu, nemůže uživatele oslovit.


 

Při tvorbě grafického návrhu vycházíme z barevné škály, kde jsou precizně určeny barevné priority, které zaručí, že uživatelova pozornost je skutečně soustředěna především na prvky webu s nejvyšší prioritou. Na internetu je mnoho webových stránek, které toto, ač jednoduché, ale rafinované pravidlo, nedodržují a tím ztrácí na své efektivitě. To, že máme přehled v nejnovějších webových technologiích, designových trendech je samozřejmostí.


Jak postupujeme při tvorbě webových stránek si můžete prostudovat na schématu níže. Jsou zde popsány vstupy nutné pro navržení sítového modelu, tzv. wirefremu, ze kterého pak vychází grafický návrh webových stránek, který díky vhodně zvoleným estetickým vlastnostem a copywritingu dokáže účelně komunikovat s uživateli.

Chceteli webové stránky právě od nás, zavolejte nám (telefonní číslo viz sekce kontakty) nebo nám napište vzkaz v sekci nezávazné poptávky.

Těšíme se na spolupráci, tým PiXOLO.


Nezávazná poptávka

poptávka
 

 

Převálcujte svoji konkurenci na Internetu

Výběr jazyka

Navigace 

 


PiXOLO

2009 Copyright © pixolo.cz s.r.o.
All Rights Reserved