Pixolo - creative agency  -  přeskočit na navigaci

Tvorba webových stránek

Chci podobné řešení!

poptávka

Picture Picture Picture

Tvorba webových stránek pro nás neznamená jen něco namalovat, nějak nakodovat, nahodit redakční systém a spustit. Samotnou tvorbu webových stránek předchází analýza, kdy určíme cílovou skupinu uživatelů a samotný cíl stránek.  Na tyto dvě základní věci je kladen důraz, jinak řečeno, důraz je kladen na jejich obchodní úspech, řídíme se proto jednoduchým pravidlem: "k čemu webové stránky, když neplní svůj cíl". Před tím, než se pustíme do samotné realizace, se vždy klienta ptáme na nejpodstatnější věci, prostřednictvím jednoduchého dotazníku, čítající cca 20 otázek, který je pro nás dobrým odrazovým můstkem.
 

Tvorba webových stránek není jen jednostrannou záležitostí, je rozdělen do několika částí: analýza, rozbor, datová specifikace, navržení síťového modelu stránek, copywriting, grafické zpracování a vytvoření HTML/CSS šablon. Více informací zde.


Na základě analýzy je sestaven síťový model stránek, tzv. wireframe. Pomocí wireframu nastíníme rozmístění prvků a jejich funkci. Na základě wireframu dále postupujeme při návrhu grafiky webových stránek, který jde ruku v ruce s copywritingem.


Vytvářet webový design je, v jistém slova smyslu, jako vytvářet televizní reklamu. Může obsahovat skvělou grafiku, může být precizně zpracován, ale pokud nemá tu správnou informační hodnotu, nemůže uživatele oslovit.


 

Při tvorbě grafického návrhu vycházíme z barevné škály, kde jsou precizně určeny barevné priority, které zaručí, že uživatelova pozornost je skutečně soustředěna především na prvky webu s nejvyšší prioritou. Na internetu je mnoho webových stránek, které toto, ač jednoduché, ale rafinované pravidlo, nedodržují a tím ztrácí na své efektivitě. To, že máme přehled v nejnovějších webových technologiích, designových trendech je samozřejmostí. Tvorba webových stránek je vlastně potom velmi jednoduchá!


V případě, že váš web pravidelně aktualizujete, vyplatí se pořídit redakční systém. Vše máte pod kontrolou a veškeré změny si provádíte sami. Stejně tak jsme schopni vám nabídnout externí správu stránek. Správa stránek probíhá podle dané domluvy. Pro nepříliš časté úpravy obsahu www stránek je správa stránek vhodným řešením.


Dostat předmět vašeho podnikání bez SEO optimalizace do povědomí lidí (pokud nechcete investovat desítky tisíc do reklam na webových portálech, které mají spíše krátkodobý účinek) je obzvláště v této době velice zdlouhavé a výsledek není téměř vůbec jistý. Proto při realizaci webových stránek počítáme se SEO optimalizací, kdy se díky správně zvoleným klíčovým slovům a správné struktuře stránek dostanete mezi první pozice v internetových vyhledávačích.


Chceteli webové stránky právě od nás, zavolejte nám (telefonní číslo viz sekce kontakty) nebo nám napište vzkaz v sekci nezávazné poptávky.

Těšíme se na spolupráci, tým PiXOLO.


Nezávazná poptávka

poptávka
 

 

Převálcujte svoji konkurenci na Internetu

Výběr jazyka

Navigace 

 


PiXOLO

2009 Copyright © pixolo.cz s.r.o.
All Rights Reserved