Pixolo - creative agency  -  přeskočit na navigaci

Reklama na internetu

Chci podobné řešení!

poptávka

Reklama na internetu je v laufu!

Reklama na internetu může mít mnoho tváří. Nejčastěji se využívají možnosti, které nabízí banner. Ať už jde statický, flashový nebo animovaný typ „reklamního proužku“.

Reklama na internetu obsáhne rovněž microsites. Jde o méně obsáhlé www stránky určené ke konkrétní kampani nebo uvedení nového produktu na trh. Microsites doporučujeme využít např. při spotřebitelských soutěžích jako další marketingový kanál.

V neposlední řadě bychom neměli zapomenout na PPC reklamu. Tento způsob internetové reklamy je charakteristický tím, že neplatíte za zobrazení reklamy, ale za kliknutí. V praxi vše funguje tak, že platíte pár haléřů za každé kliknuti provedené návštěvníkem webu.

Kategorie reklama na internetu jistě znamená i profesionální zajišťování SEO optimalizace, která napomůže zařazení odkazů na váš web na přední příčky v internetových vyhledávačích.

Vhodně zvolený web pro zaslání PR článku, je dalším efektním způsobem, jak probudit zájem o vaše produkty.

O reklamě na internetu by se dal napsat nekonečně dlouhý text. Pojďme se ale raději bavit konkrétně, jaký způsob reklamy je vhodný pro vás. Kontaktuje nás a my vám zvolíme reklamu na internetu, která vzbudí zaslouženou pozornost vaší cílové skupiny.


Nezávazná poptávka

poptávka
 

 

Převálcujte svoji konkurenci na Internetu

Výběr jazyka

Navigace 

 


PiXOLO

2009 Copyright © pixolo.cz s.r.o.
All Rights Reserved