Pixolo - creative agency  -  přeskočit na navigaci

Promo stánky

Chci podobné řešení!

poptávka

Foto  

Stánek Basic   pdf produktový líst

Stánek je vyroben z lehké hliníkové konstrukce, povrchová úprava – práškovaný lak. Díky použitým pantům je konstrukce skládaná pro snadný transport. Skelet je na nohách s možností regulace +/- 25mm.
 

Stěny stánku s plnobarevnou grafikou, jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů – pos-pro, nebo polypropylenu. Tisk vodními tušemi, chráněno speciálním laminátem.

Vybavení: Elegantní deska 10mm (na přání 18mm), uvnitř dotatečná police. Rohy jsou pro transport chráněny plastovými kryty. Topper z PVC s tiskem na monomerické folii, 720dpi. V kompletu praktická TRANSPORTNÍ TAŠKA.

Rozměry: 90x91x47 cm (šířka x výška x hloubka)

     
Foto  

Stánek Basic Plus   pdf produktový líst

Stánek je vyroben z lehké hliníkové konstrukce, povrchová úprava – práškovaný lak, volitelná barva. Přední část konstrukce je zaoblená a díky tomu získáváme pěkný tvar pro prezentaci. Skelet je na nohách s možností regulace +/- 25mm.
 

Stěny stojanu jsou připevněny pomocí suchého zipu, plnobarevná grafika na pospro nebo polypropylenu, vodními tušemi.
 

Vybavení: Elegantní deska 10mm (na přání 18mm), uvnitř dotatečná police. Rohy jsou pro transport chráněny plastovými kryty. Topper z PVC s tiskem na monomerické folii, 720dpi. V kompletu praktická TRANSPORTNÍ TAŠKA.
Rozměry: 92x91x58,5 cm (šířka x výška x hloubka)

     
     
  Foto  

 

Panelový stánek   pdf produktový líst

Konstrukce z hliníkových profilů, hluboce anodováno. Díky použitým pantům je konstrukce skládaná pro snadný transport. Skelet je na nohách s možností regulace +/- 25mm. Na přání kolečka.
 

Výplň stěn – předních i bočních – PVC deska 3mm. Plnobarevná grafika na velmi kvalitní monomerické folii, chráněno speciálním laminátem. Grafika se skládá ze 3 částí: přední stěna a 2 boční stěny. Možnost tisku na solventním papíru, chráněno antireflexní folií. Jelikož není grafika připevněna na stálo, je možná její rychlá výměna.
 

Vybavení: Elegantní deska 10mm(na přání 18mm), uvnitř dotatečná police. Rohy jsou pro transport chráněny plastovými kryty. Topper z PVC s tiskem na monomerické folii, 720dpi. V kompletu praktická TRANSPORTNÍ TAŠKA.
Rozměry: 92x91x47 cm (šířka x výška x hloubka)

     
     
  Foto    

Stánek Smart   pdf produktový líst

Konstrukce je z hliníkových profilů, práškový lak, libovolná barva. Plně složitelná konstrukce, díky pantům.
 

Tisk je po obvodu, plnobarevný na nejkvalitnějším materiálu pos-pro , instalace pomocí suchého zipu. Je to ušlechtilý materiál pro besprostřední potisk, pevný a neprůhledný, díky tomu slouží jako stěna stánku značně lépe než méně kvalitní alternativa (PVC, hips atd). Tisk je proveden nejlepší dostupnou technologií – vodními tušemi, zabezpečeno speciálním laminátem s UV filtrem. Horní část, vyfrézována do potřebného tvaru, PVC 3mm, tisk na monomerické folii s laminátem, 720dpi. Vyfrézovaný motiv upevněn na tyči pomocí pásů na suchý zip – výška okolo 100 cm.
 

Vybavení: V kompletu s TRANSPORTNÍ TAŠKOU.

     
  Foto    

Salebox   pdf produktový líst

Stánek dodáváme ve dvou velikostech - Salebox 1,5x1,5 m (17 kg) a Salebox 2,5x2,5 m (29 kg)
 

Grafika je vytištěna na dvojitě impregnovaném polyethylenu. Pro tisk grafiky je potřebný soubor ve formátu CDR, EPS, AI. Na základě obdržené informace připravíme grafický návrh stanu a plnou cenovou kalkulaci.
 

Vybavení: Hliníková konstrukce, střecha, plná stěna, 3 x půlbok, 3 x pult, obal, tyče, návod k sestavení, grafika.

     


Nezávazná poptávka

poptávka
 

 

Převálcujte svoji konkurenci na Internetu

Výběr jazyka

Navigace 

 


PiXOLO

2009 Copyright © pixolo.cz s.r.o.
All Rights Reserved