Pixolo - creative agency  -  přeskočit na navigaci

PPC reklama

Chci podobné řešení!

poptávka

PPC reklama na internetu se vyplácí

Reklama přichází každoročně malé i velké firmy na velmi vysoké finanční částky. Někdy jsou vynaložené prostředky využity efektivně, ale často tomu tak bohužel nebývá. Marketingoví ředitelé pravidelně žádají po finančních ředitelích navyšování svých budgetů.

Ti obvykle nesouhlasně kroutí hlavou a zcela správně se ptají, kde má marketingové oddělení prokazatelné výsledky minulé kampaně dokazující efektivní využití vložených peněz.

Lidé z marketingu jim zase argumentují, že úspěch reklamy se nedá vždy poměřit čísly a její dopad se dá zhodnotit spíše z dlouhodobějšího hlediska. Ano, často mají pravdu obě strany.

Jistě podobné diskuze vedete i ve vaší společnosti. Pokud chcete udržet mezi finančním a marketingovým odděleném ideální vztahy, je třeba hledat způsoby reklamy, u kterých je snadné změřit efektivitu.

V případě internetu je to díky PPC reklamě opravdu snadné. PPC reklama totiž představuje platbu za kliknutí (anglicky per-per-click), což z tohoto způsobu reklamy dělá velmi efektivní způsob. V praxi tedy platíte za skutečné návštěvníky a ne za celé časové zobrazení, jako tomu je u bannerů.

Díky správné volbě klíčových slov zajistíme, aby byla vaše PPC reklama vysoce efektivní. Vaši reklamu připravíme – texty, optimalizaci, její spuštění, správu i vyhodnocení.

Zisky z internetových obchodů na vás čekají, ale první krok záleží na vás!

Proč je PPC reklama tak efektivní?

- je velmi úzce cílená
- dá se přesně změřit
- platíte pouze za „akci“
- neruší návštěvníka webu
- spolupracuje s vyhledávači
- předem jasná cena za reklamu
- možnost okamžité reakce


Nezávazná poptávka

poptávka
 

 

Převálcujte svoji konkurenci na Internetu

Výběr jazyka

Navigace 

 


PiXOLO

2009 Copyright © pixolo.cz s.r.o.
All Rights Reserved