Pixolo - creative agency  -  přeskočit na navigaci

Linkbuilding - zpětné odkazy

Chci podobné řešení!

poptávka

Picture Picture

Linkbuilding dostanou váš web do povědomí zákazníků

Uvědomujete si důležitost kvalitní Public relations a chcete, aby se vědělo více také o vašem webu? Webovou obdobou Public relations je metoda linkbuilding, tedy zpětné odkazy.

Zatímco klasické Public relations se stará, aby se o vás mluvilo a byli jste neustále na očích veřejnosti, linkbuilding zařídí nasměrování odkazů z jiných www stránek.

Odkazy na váš web vedoucí z cizích webu, jsou ideálním způsobem, jak zvýšit povědomí o vašich www stránkách. Zpětné odkazy se mohou nacházet samozřejmě i na stejném webu a odkazují tak ze stránky na stránku.

Linkbuilding úzce souvisí s internetovými vyhledávači. Vaše pozice ve vyhledávačích je mj. závislá na tzv. odkazovou popularitu. Čím více zpětných odkazů budete mít, tím výše se posunete.

V ideálním případě by zpětné odkazy měly být umístěny na webech, které navštěvuje také vaše cílová skupina a také jejich obsah je tedy obdobný. Dále je velmi podstatné, aby z odkazu návštěvník ihned poznal, co ho po kliknutí čeká.

Víme, jak probudit zájem o váš web pomoci linkbuilding a rádi vám pomůžeme ovládnout webovou Public relations na jedničku. Neváhejte nás kontaktovat a brzy můžete začít na internetu opravdu kralovat!


Nezávazná poptávka

poptávka
 

 

Převálcujte svoji konkurenci na Internetu

Výběr jazyka

Navigace 

 


PiXOLO

2009 Copyright © pixolo.cz s.r.o.
All Rights Reserved