Pixolo - creative agency  -  přeskočit na navigaci

Internetový Marketing

Chci podobné řešení!

poptávka

Internetový marketing používá specifické nástroje

Držíte klasický marketing vaší firmy pevně ve svých rukách, ale internetový marketing jste doposud nechávali stranou? Poraďte se s námi a získejte pro ovlivňování zákazníků další širokou oblast působnosti.

Internetový marketing se v zásadě od „obyčejného“ marketingu neliší. Záměry obou těchto disciplín jsou bezpochyby totožné. Čím se od sebe však přeci jen odlišují, jsou použité nástroje. Internetový marketing využívá k prosazení svých cílů internetovou reklamu a klasické www stránky.

Internetová reklama (bannery, PPC, microsites atd.) má mnoho podob a její použití záleží např. na produktu, cílové skupině či finančních možnostech. Jisté je to, že výdaje do internetové reklamy, na rozdíl od TV a rádia, neustále stoupají a vyplatí se tento segment sledovat. Internetové servery odlišného zaměření vykazují různé cílové skupiny. Máte tak jedinečnou možnost zasáhnout přesně ten typ zákazníka, o kterého máte zájem.

Pomůžeme vám zorientovat se ve světě internetového marketingu a najít v něm místo také pro vás. Neváhejte nás kontaktovat a pusťme se co nejdříve do toho!


Nezávazná poptávka

poptávka
 

 

Převálcujte svoji konkurenci na Internetu

Výběr jazyka

Navigace 

 


PiXOLO

2009 Copyright © pixolo.cz s.r.o.
All Rights Reserved