Pixolo - creative agency  -  přeskočit na navigaci

Corporate Identity

Chci podobné řešení!

poptávka

Picture Picture Picture

Corporate identity znamená firemní styl nebo kultura, která prezentuje svému okolí a zákazníkům primárně svůj předmět podnikání a také své hodnoty, přístup a další charakteristické vlastnosti. Při tvorbě firemní identity se využívá grafického designu k docílení jednotného vzhledu pro firemní tiskoviny, tiskové propagační materiály i pro online propagaci prostřednictvím webové prezentace.

Na základě našich bohatých zkušeností jsme se naučili tvořit značku ne pro zadavatele, ale pro jeho klienty. Důležitá je proto při realizaci vzájemná komunikace, kdy z vás dostaneme pomocí krátkého dotazníku, čítající cca 20otázek, jaký je předmět vašeho podnikání, jaká je cílová skupina klientů, jaké máte estetické nároky na značku a firemní identitu, jaká je vaše konkurence a další. Tyto základní informace zanalyzujeme a navrhneme několik grafických řešení, odpovídající vašemu volnému rozpočtu.

Po schválení firemní identity vám připravíme podrobný designový manuál, pomocí kterého můžete svou firemní identitu udržovat ve stejné kvalitě.

Chceteli si nechat zhotovit firemní identitu právě od nás, zavolejte nám (telefonní číslo viz sekce kontakty) nebo nám napište vzkaz v sekci nezávazné poptávky.

Těšíme se na spolupráci, tým PiXOLO.


Nezávazná poptávka

poptávka
 

 

Převálcujte svoji konkurenci na Internetu

Výběr jazyka

Navigace 

 


PiXOLO

2009 Copyright © pixolo.cz s.r.o.
All Rights Reserved