Pixolo - creative agency  -  přeskočit na navigaci

co děláme


Činnost společnosti Pixolo stojí na čtyřech základních pilířích. V prvé řadě se věnujeme tvorbě www stránek a webDesignu. Navrhneme vám webovou prezentaci, která splní všechna kritéria kladená na moderní web. Naši programátoři pro vás vytvoří internetový obchod, redakční systém a další systémy. Oblékneme váš web do moderního designu a vynasnažíme se, aby si k vám zákazníci našli cestu.

S tím úzce souvisí neméně důležitá součást našich služeb, kterou je internetový marketing a SEO optimalizace. Prostřednictvím sofistikovaných nástrojů zajistíme, aby byl váš web vidět. Dokážeme najít všechny cesty, kterou dostanou váš web na přední příčky ve vyhledávačích.

Zároveň vám pomůžeme vytvořit Corporate identity a dát vaší firmě novou tvář. Sjednotíme firemní tiskoviny, aby korespondovaly s firemním stylem. Naši kreativní designéři vám navrhnou jedinečné logo, které bude dokonale odrážet vaše směřování a sdělení klientům.

V neposlední řadě se postaráme o produkci a PR. Naši zkušení copywriteři pro vás vykouzlí texty, které prodávají a dodají webu, tiskovým zprávám či reklamním bannerům potřebný švih. Nevěřili byste, jaké zázraky dokáže několik trefně napsaných slov udělat s rozhodováním potencionálních zákazníků!

Vše, co děláme, děláme proto, abyste u nás našli profesionální podporu pro další rozvoj vašeho byznysu. Podívejte se na naše reference a kontaktujte nás. Jsme připraveni pustit se s vámi za cílem, který leží jakkoli vysoko!

 Nezávazná poptávka

poptávka
 

 

Převálcujte svoji konkurenci na Internetu

Výběr jazyka

Navigace 

 


PiXOLO

2009 Copyright © pixolo.cz s.r.o.
All Rights Reserved