Pixolo - creative agency  -  přeskočit na navigaci

Billboard

Chci podobné řešení!

poptávka

Picture Picture Picture

Billboardy zasáhnou širokou cílovou skupinou

Billboard je jedním z nejvíce používanějších typů outdoorové kampaně. Prostřednictvím billboardů, ale i smartboardů, bigboardů či megaboardů, máte šanci oslovit opravdu širokou cílovou skupinu.

To však samozřejmě nemusí být vždy cílem kampaně.

Na začátku proto zanalyzujeme záměr kampaně a navrhneme Vám, jestli má právě ve Vašem případě smysl využít také billboardy. Pokud má mí tento reklamní nosič zásadní vliv na výsledek kampaně, je třeba investovat nemalé finanční prostředky. Obvykle se plochy pronajímají na celý měsíc a jejich cena záleží na lokalitě, sezónně i kvalitě plochy.

Na úspěchu outdoorové kampaně se podílí mnoho faktorů, které je třeba pečlivě zvážit. Např. v situaci, kdy hodláte oslovit pouze úzkou cílovou skupinu, nemají billboardy faktický smysl. V případě, že dojdeme společně k názoru, že billboardy jsou optimálním řešením pro Vaši kampaň, zajistíme kreativní návrhy a celkové ztvárnění.

Outdoorová kampaň však nemusí záviset pouze na billboardech. Tuto část kampaně lze efektivně podpořit reklamními lavičkami, backlighty, citylight apod. Pokud uvažujete o nasazení billboardů a dalších prvků outdoorové kampaně, obraťte se na nás.

Rádi se Vámi budeme spolupracovat na kampani, která splní veškeré stanovené cíle a v ideálním případě ještě přinese další nadstavbu.


Nezávazná poptávka

poptávka
 

 

Převálcujte svoji konkurenci na Internetu

Výběr jazyka

Navigace 

 


PiXOLO

2009 Copyright © pixolo.cz s.r.o.
All Rights Reserved