Pixolo - creative agency  -  přeskočit na navigaci

Audit přístupnosti

Chci podobné řešení!

poptávka

Audit přístupnosti odhalí bariéry webu

Víte, že některé weby na internetu se „dobrovolně“ připravují o své návštěvníky? Jste si naprosto jistí, že nepatří také váš firemní web do této skupiny? Audit přístupnosti na základě podrobné analýzy zhodnotí součastnou situací a představí možná řešení. Na první pohled dokonalý web může být po bližším přezkoumání stejně dokonale nepřístupný.

Co vlastně znamená přístupnost webu v praxi? Každý web by měl svůj obsah např. snadno nabízet i osobám starším či tělesně postiženým. Podle průzkumů přitom na internetu surfuje stále více a více osob v důchodovém věku nebo s postižením. Je přeci škoda přijít o tyto zákazníky, nemyslíte?

Audit přístupnosti se postará o vyhledávače

Audit přístupnosti zkoumá i další důležité parametry. Tím klíčovým je vznik dalších vyhledávačů a jejich rostoucí oblíbenost. Internetový vyhledávač dnes již dávno neznamená pouze Internet Explorer. Webové stránky optimalizované pouze pro vyhledávač MIE mohou být pro majitele internetových vyhledávačů Mozzila, Firefox velkou překážkou.

Dalším příkladem jsou webové televize a další složitější aplikace, které vyžadují konkrétní software a vybavení. V této souvislosti nelze opomenout ani použití barev. Možná jste netušili, že hned pět lidí ze sta trpí barvoslepostí.

Mezi možné překážky přístupnosti webu lze zařadit i roboty vyhledávačů. Ti ani dnes nedokáží pracovat s obrázky a multimédii. Java Script je pro ně navíc stále „španělskou vesnicí“.

Audit přístupnosti zvýší zisky vašeho webu

Ze všech zmíněných důvodů se vyplatí nechat si u nás vypracovat audit přístupnosti. V případě, že váš web nenabízí ideální přístupnost, přicházíte denně o zisky. Takto ztracené peníze potom plynou přímo k vaší konkurenci. Zadejte nám audit přístupnosti vašeho webu a my už se postaráme, aby vám nepřišla ani koruna nazmar!


Nezávazná poptávka

poptávka
 

 

Převálcujte svoji konkurenci na Internetu

Výběr jazyka

Navigace 

 


PiXOLO

2009 Copyright © pixolo.cz s.r.o.
All Rights Reserved