Pixolo - creative agency  -  přeskočit na navigaci

Analýza internetových stránek

Chci podobné řešení!

poptávka

Analýza internetových stránek má své opodstatnění

Profesionální analýza internetových stránek se může stát vhodným doplňkem vaší marketingové strategie. Analýza internetových stránek kompletně zreviduje aktuální stav vašeho firemního webu a ve výsledku navrhne nutné změny.

Analýza internetových stránek odpoví na otázky týkající se:

  • použitelnosti www stránek
    Zjistíme, jestli web nabízí dostatečné penzum informací. Dále pomoci uživatelských testování  vyzkoušíme, jak se návštěvníci orientují v jednotlivých sekcích.
  • přístupnosti www stránek
    Součástí celkové analýzy internetových stránek je audit přístupnosti. Jeho cílem je odhalit slabé stránky webu z hlediska volného průchodu informací k návštěvníkovi V praxi se jedná o optimalizaci pouze k jedinému vyhledávači. Podobně zbytečné je přicházet o postižené či starší návštěvníky, kteří nepřejdou přes složitě naprogramovaný systém webu.
  •  návštěvnosti www stránek
    Odhalíme, jaký typ zákazníka nejčastěji navštěvuje váš web. Určíme, jakým způsobem se při surfování chová a na základě těchto zjištění společně najdeme způsob, jak se mu „dostat na kobylku“.

Vedle těchto základních parametrů se rovněž zaměříme na úroveň copywritingu a v neposlední řadě na seo optimalizaci vůči internetovým vyhledávačům.


Nezávazná poptávka

poptávka
 

 

Převálcujte svoji konkurenci na Internetu

Výběr jazyka

Navigace 

 


PiXOLO

2009 Copyright © pixolo.cz s.r.o.
All Rights Reserved